Szamba Betonowe
Just another WordPress site

Architektura: Paddington Crossrail / Weston Williamson Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Widok w dół Odloty Droga w kierunku Praed Street W wyniku najbardziej znaczącej zmiany od czasu ukończenia historycznej stacji do projektu Brunel, nowa stacja Paddington, zaprojektowana przez Weston Williamson Architects, zapewni główną bramę dla Londynu.
Obsługując pasażerów lokalnych, krajowych i międzynarodowych, Crossrail Station równoważy wiele problemów związanych z projektowaniem, w tym dziedzictwem, ochroną, integracją transportu, wyszukiwaniem informacji, orientacją, obsługą i bezpieczeństwem, aby stworzyć światowej klasy przestrzeń dla pieszych obok istniejących budynków sieci kolejowej.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Stacja Crossrail tworzy dramatyczną wspaniałą przestrzeń, która odpowiada oryginalnemu.
Wspaniałemu wnętrzu Brunel ..
Sala biletowa jest otwarta na świeże powietrze i jest zalana naturalnym światłem dzięki eleganckiemu szklanemu daszkowi, który otacza tętniącą życiem nową dzielnicą publiczną, sąsiadującą z historycznym dworcem.
Otwarta konstrukcja umożliwia naturalny sposób odnajdywania i zapewnia przestrzenny dramat odpowiedni dla tej strategicznej lokalizacji.
widok z drogi wylotowej w kierunku stacji Crossrail i drogi Bishops Bridge Road Efektywność energetyczna i zrównoważone projektowanie są kluczowym wymogiem w całym systemie.
Schemat proponuje zminimalizowanie oddziaływania na środowisko jego projektu i konstrukcji poprzez zachowanie niektórych wyburzeń istniejących konstrukcji na budowie i wykorzystanie ich do przebudowy.
Jest to ogromny, złożony projekt na ważnej stacji wymienionej na liście I (i potencjalnej liście światowego dziedzictwa UNESCO).
poziom kondygnacji Prace w Paddington obejmują: model widoku Eastbourne Terrace – nową stację obsługującą Crossrail – nową stację obsługującą londyńskie metro – nowe wejście do stacji łączącej z dużymi obiektami komercyjnymi – komercyjne zagospodarowanie nad jedną z nowych stacji – A nowa stacja taksówkowa dla BAA, zaprojektowana z myślą o potrzebach międzynarodowych podróżnych przez Heathrow – Główna nowa przestrzeń publiczna nad stacją Crossrail Chociaż projekt ten jest wciąż w budowie, otrzymał już wiele nagród, w tym nagrody 2011 WAN.
Sektor ., Letnia Wystawa Royal Academy 2011 i Nagroda Bentley Be Inspired 2010.
widok z lotu ptaka na Paddington Station Architekci: Weston Williamson Architects Lokalizacja: Londyn, Anglia Klient: Crossrail Wartość projektu:.
150m Data: lipiec 2009.
Trwający
[przypisy: wiązanie pospolite, konsylium kalisz, ceramed bielsko ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ceramed bielsko konsylium kalisz wiązanie pospolite