Szamba Betonowe
Just another WordPress site

Architektura: ArchDaily v2.5: Mniej znaczy więcej, nasz nowy projekt

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Drodzy czytelnicy, Blogu robią architekci, architekci.
Oznacza to, że architekci podejmują decyzje na każdym poziomie, od codziennej realizacji projektów, po kodowanie i projektowanie naszej strony internetowej.
Projekt Blogu pozostał praktycznie niezmieniony, odkąd rozpoczęliśmy w maju 2008 r., A dziś z przyjemnością ogłaszamy nasze długie przeprojektowanie: Blogu wersja 2.5 nazwa kodowa Less is More.
W tej wersji prezentujemy mniej zagracony, łatwy do odczytania i bardziej intuicyjny interfejs.
Zrobiliśmy ogromny wysiłek, aby zmniejszyć ilość ścieżek i decyzji, jak naucza nas Mies van der Rohe Less, który jest Moreconceptem.
Ogromne wyzwanie, które pozwoliło nam zrozumieć istotę tego, co robimy i co jest dla ciebie ważne.
Ale dlaczego v2.5 i nie v3.0.
Podczas gdy Less is More wygląda na zupełnie inny interfejs, struktura przeglądania danych i galerii jest praktycznie taka sama.
A to są podstawowe elementy, które są obecnie opracowywane przez nasz zespół inżynierów i architektów, które spodziewamy się wydać w czwartym kwartale 2012 r.
Będzie to oznaczało, że projekty będą dostępne z bogatymi metadanymi, które pozwolą znaleźć tę kabinę w front jeziora, które próbujesz znaleźć, za pomocą kilku kliknięć.
I że galerie zdjęć będą szybko płonąć i dostosowywać się do ekranu i urządzenia (podpowiedź: tablet i telefon komórkowy!).
W tym wydaniu ujawniamy również naszą globalną sieć: na górze znajdziesz flagę do skoku do Blogu Brasil, Blogu Mexico i Plataforma Arquitectura (Blogu en Espa.
Ol), sieci z ponad 7 milionami odwiedzających miesięcznie.
Stoimy przed wielkim wyzwaniem i chcieliśmy wprowadzić tę poprawioną wersję po naszym doświadczeniu z Blogu Brasil i Blogu Mexico, ponieważ wiemy, że twoja opinia w ciągu tych miesięcy pomoże nam dostarczyć najlepszy możliwy v3.0, czyniąc Blogu.
lepsze narzędzie dla ciebie, dostosowane do naszej misji: Aby poprawić jakość życia kolejnych 3 miliardów ludzi, którzy przeniosą się do miast w ciągu najbliższych 40 lat, dostarczając inspiracji, wiedzy i narzędzi architektom, którzy będą mieli wyzwanie projekt dla nich.
Proszę zostawić swoją opinię w sekcji komentarzy poniżej lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.
Dzięki! David Assael, David Basulto i cały zespół w Blogu
[podobne: malowanie elewacji cennik, rodzaje tui, olx tomaszów maz ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: malowanie elewacji cennik olx tomaszów maz rodzaje tui